ANKARA DİLEK BALONU

TOPTAN PERAKENDE SATIŞ  Tlf ; 0-312-2856074    285 60 84   

 

Menüler
Ana Sayfamız Ankara Dilek Balonu Satışı Ankara Dilek Feneri Satışı İletişim Bilgilerimiz

 

 

Ürünlerimiz orjinal dilek feneri ürünler olup en kaliteli kağıt malzemeden üretilmiştir.

düğün dilek balonu

Düğün Organizasyonlarında dilek balonları sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır.

düğün dilek feneri organizasyonu

Düğün organizasyonu dilek feneri sizlere mutlu anlar yaşatacaktır.

Ürünlerimiz orjinal , doğal ürünlerden olup yanma süresi daha fazla olan dilek fenerleridir. 

mumlu fener

Ucuz ve kaliteli dilek feneri satışlarımız başlamıştır. Kredi kartınız ile online alışveriş yapabilirsiniz.

gökyüzü balon fenerleri

Gökyüzü Feneri

Toptan dilek balonu ve dilek feneri alımlarınızda size özel fiyatlar sunuyoruz.

Dilek Feneri

dilek feneri firmaları

Uçan Fener fiyatlarında sizlere en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Gökyüzü dilek feneri

Dilek balon organizasyonda fenerleri gece kullanınız.

dilek feneri satın al

Dilek feneri almak için yapmanız gereken ürünlerimizin altındaki satın al butonuna tıklamak ve formu doldurmak.

dilek balonu

Ardından ödeme seçeneği ile kredi kartınız ile yada eft havale seçeneği ile ödemenizi yapmak

Gökyüzü dilek balonu alımlarınız için sizlere Ankara ve İstanbul içerisinde en uygun fiyat teklifini veriyoruz.

Orjinal en kaliteli malzemeden üretilmiş ürünler ile sizlere hizmet veriyoruz.

dilek balonlarına yazı yazma

Dilek balonu ürünlerine kalem ile yazı yazabilir dileklerinizi yazabilir ve gökyüzüne gönderebilirsiniz.

 

ANKARA DİLEK FENERİ , GÖKYÜZÜ BALONU TOPTAN PERAKENDE SATIŞ SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

Sitemize hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden Ankara içerisinde toptan fiyatına perakende dilek balonu satışlarımız başlamıştır. Adresimize gelerek toptan fiyatına perakende gökyüzü dilek fenerlerini işyerimizden alabilirsiniz.

Bundan önce anadolu da bir gelenek vardı. Kimi şehir yada ilçe içinden geçen küçük akan bir suya belli zamanlarda gider kağıt içine olmasını istediği dilekleri yazar ve suya bırakırdı. Küçük çocuklar akan suyun biraz daha aşağısında kalır ve dal parçaları ile o yazılı kağıtları alır ve gülerek okur eğlenirdi. Kimi yörelerde bir tepedeki ağaçta tek başına kurumuş gibi duran dallarının tamamına bez parçaları bağlanırdı. Aslında bunlar eskiden gelen gelenek olmuş çıkmıştır. Dilek balonları da uzak doğu ülkelerinde yüzyıllardır kullanılan bir gelenektir. Kimisi bu ateş böceklerine , dilek fenerlerine yazı yazarak yada bir dilek dileyerek gökyüzüne bırakmaktadır. Ülkemizde son yıllarda moda olmaya başlamış ve sadece dilek dileme yerine belli grupları aynı amaç için birleştirdiği için sosyal bir etkide yapmakta insanları mutlu etmektedir.

dilek feneri satışları   

Dilek balonu satıyoruz sanmayın biz güzel hayaller , güzel dilekler , mutlu anlar satıyoruz. Sadece dilek feneri satışı o yüzden yapmış olmuyoruz.

Dilek balonları barış , mutluluk , sağlık , zenginlik , rüya ve hayallerin balonlarıdır. Her uygun ortamda gökyüzüne gönderilebilir. Kişisel hayallerinizi en üstün düzeyde tutmak için en mükemmel araçlardır.

gökyüzü dilek fenerleri  gökyüzü mumlu fener

Dilek Feneri Satışı için firmamızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Ankara dilek balonu satış

Dilek feneri ; Dilek fenerleri ince kağıt , dilek balonu için yapılmış ve yuvarlak hale getirmiş ince tel yada sazlık ve bu telin tam ortasına geçirilecek şekilde ortası delik gökyüzü dilek feneri mumu üçlemesinden yapılan bir eğlence aracıdır. Kullanımı oldukça basit ve hazır olarak gelmektedir. Yapılması gereken mumun tam ortasındaki delikten teli geçirmek ve mumu yakmaktır. Yanan mum hızla kağıdın içerisindeki havayı ısıtmaya başlayacak ve ısınan hava genleşerek dilek balonunu şişirecektir. Tam şişme anında artık kendiliğinden yukarı doğru bir ivme kazanacaktır. Alttan alev ve yukarısındaki balona verdiği ışık ile birlikte içten tutulan bir dileği ile birlikte gökyüzüne doğru havalanmaya başlayacaktır. Dilek fenerleri uçan balon görüntüsü vermektedir. Uçan balon fiyatlarından daha uygun fiyatta satılmaktadır. Toptan dilek feneri ve gökyüzü feneri fiyatları için sayı ve adet sınırlaması yapılmadan size özel fiyatlandırma ile 1000 adet ve üstü için en uygun fiyatta ürün alımını yapabilirsiniz.

dilek balon

Kullanımı konusunda yetişkin olunması , açık alanda kullanılmalı ,  kuru ot yada ormanlık alanlarda kullanımı uygun olmadığı gibi rüzgarlı havalarda ters rüzgar etkisi yapacağı için kullanımına dikkat edilmelidir.

dilek balonu dilek feneri gökyüzü feneri dilek feneri toptan kalpli dilek balonu

Gece gönderilen dilek balonları ışığın havada asılı kalması izlenimi vermektedir. Hoş bir görüntü sergilemektedir. Kalp şeklinde dilek feneri ürünü için sizlere en uygun fiyat garantisi ile en kaliteli malzemeden üretilen balonları satışa sunuyoruz.

dilek balonları kalp dilek balonu gök feneri

toptan dilek balonu

 dilek balonu mumu gökyüzü dilek feneri

Önemli Uyarı ; Tüm Dilek balonu satın al ürünlerimiz en kaliteli ince kağıttan olup dilek fenerlerinin yükselme bekleme sınırı daha azdır , Renk bu incelikte ışıkla birleştiğinde daha görsel bir renkte görülmektedir. Alt kısmındaki mum 1.ci kalite olup daha fazla sıcaklık vermekte ve gökyüzü dilek fenerlerinde kullanılan mumlar daha uzun süreli yanmaktadır. Rüzgarda sönme durumu asla yoktur. Bitene kadar aynı hız ve görsellikte mumlar ısı sıcaklık ateş görüntüsü vermektedir. Piyasada satılan diğer ürünler ile mukayese edilemeyecek kadar kaliteli ve görsellerdir. Dilek balonlarını özellik ile güneş battıktan sonra karanlık , rüzgarsız sakin bir havada gökyüzüne bırakınız. Yavaş ve sakince yükselen balon verdiği ışık ve görselliği daha da artmış şekilde sizleri memnun edecek şekilde yükselecektir.

gökyüzü dilek balonu gökyüzü balonları

Dilek Feneri satışı yaptığımız sitemizden Online kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Eft ve Havale ile ödeme seçeneklerimiz vardır.

TOPTAN SATIŞLAR VE DAHA UYGUN FİYATLAR İÇİN BİZİ ARAYIN 444 2 795

toptan dilek balonu toptan dilek feneri

İster 1 adet ister 100.000 adet sınır sayı olmadan istediğiniz sayıda Dilek balonu satın al sipariş verebilirsiniz. Güzel bir an yaşamak istediğiniz her an dilek fenerlerini gökyüzüne bırakabilirsiniz. Festivaller , sevgililer günü , kutlamalar , doğum günleri , partiler , düğün organizasyonu , sünnet organizasyonu , mezuniyet törenleri ve aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonda gökyüzü dilek balonlarını geceleri hoş bir görüntü halinde gönderebilirsiniz.

dilek feneri dilek balonu

Dilek feneri yapımı ; Dilek fener ürünleri ülkemizde yapılmamaktadır. Çin malıdır ve bu ülkedeki ucuz işgücü sayesinde en uygun fiyatlar ile ülkemize getirilmektedir. Yapılacak maliyetler ile bu fiyata bu ürünleri ülkemizde yapma imkanı yoktur. Özel ince kağıt , mum ve tel maliyeti işçilik üzerine ilave edildiğinde çin malları ile rekabet etme gücü olmayacaktır. Dilek feneri fiyat konusunda sizlere verdiğimiz fiyatlar en uygun fiyattır. 1000 adet ve üzeri dilek fener uçan balonları alımlarınızda dilek balonu fiyatları biraz aşağı çekilebilmektedir. Ürün dışarıdan geldiği için her gelen parti fiyatına bağlı olarak fiyat değişimleri olabilmektedir.

Dilek Feneri Satışı Dilek Balonu Satışı
Gökyüzü Feneri Gökyüzü Balonu
Gök Balonu Gökyüzü Dilek Feneri
Gökyüzü Dilek Balonu sky laterns
Dilek balonu satın al Dilek feneri satın al
Uçan Fener Dilek Balonu
Dilek Feneri Dilek Feneri Fiyatı
Sky Balon Uçan Mumlu Balon
dilek balonu siparişi dilek feneri siparişi
Gökyüzü çin fenerleri Uçan fener çin ateş böceği
Uçan balonlar Uçan dilek fener fiyat
Uçan dilek fener Uçan dilek balon fiyatı
Toptan dilek balonu Toptan dilek feneri

ANKARA DİLEK BALONU SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ.

DİLEK FENERİ SATIŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 

FİRMA QR KOD , KARE KOD BİLGİLERİMİZ.

Dilek Balonu İletişim Bilgilerimiz ;

Genel Merkez Adresimiz ; Balgat mahallesi Ziyabey Caddesi no ; 55 / B balgat Çankaya Ankara

Telefon ; 444 0 209   &   0-312-3195868    &     3201714

Her türlü soru ve düşünceleriniz için ; info@dilekbalonu.name.tr

DİLEK BALONU , GÖKYÜZÜ FENERİ PERAKENDE VE TOPTAN SATIŞ ŞUBE TELEFONLARIMIZ

                 ANKARA   0-312-3622218                
İSTANBUL 0-216-3860018 ANDL   İSTANBUL  0-212 2111508 AVRP

CEP TELEFONU İRTİBAT BİLGİLERİ

TURKCELL  0 - 537 - 5109618   VODAFONE  0 - 544 - 9290835  

 AVEA  0 - 505 - 3942932

Ankara içerisinde kolayca adresimize ulaşmanız için alt kısımdaki yön tarifinden yararlanabilirsiniz.

Balgat mahallesi Ziyabey caddesi no ; 55 / B Balgat Çankaya Ankara

Balgat şube telefonlarımız ; 0 312 285 60 74 ve 0 312 285 60 84

Adres tarifi ; Balgat yüzüncü yıl dolmuşları Ziyabey caddesi önünden geçmektedir. Konya yolundan gölbaşı istikametinden gelecek müşterilerimiz ufuk üniversitesi üst geçidinden önceki kısımdan balgat yönüne girerek Ziyabey caddesi yolunu izleyebilirler. Metro ve Ankaray ile gelecek müşterilerimiz milli kütüphane durağında inerek Ziyabey caddesi yönü seçilerek adresimize birkaç dakika içerisinde gelebilirler. Eskişehir yolundan kızılay istikametine doğru gelecek müşterilerimiz dışişleri Bakanlığı ve Sayıştayı geçtikten sonra balgat tabelasını takip ederek sağa dönerek Ziyabey caddesine giriş yaparak adresimize ulaşabilirler.

Yakınında : Kılıç ali paşa ilköğretim okulu , Ömer seyfettin lisesi , Kuveyttürk balgat şubesi , 10 nisan polis karakolu , Balgat mahallesi muhtarlığı , kukla kebap sayılabilir. Tam karşımızda Mersinli Ciğerci Apo restorantı vardır.

Ankara içerisinde 150 TL  üzerinde verdiğiniz dilek feneri , dilek balonu ürünlerini adresinize kadar kendi servis araçlarımız ile getiriyoruz. Ankara dışı ilçeler ve Tüm Türkiye de sipariş verdiğiniz ürünleri aynı gün içerisinde kargo ile KARGO ÜCRETİ tarafımızdan ödenmek üzere adresinize kadar gönderiyoruz.

Ayı Buketi Aynı gün kargoya verilmektedir. kredi kartı ile ayı buketi satın alın kredi kartı alışverişleriniz güven altında aynı gün stoktan satış

Sitemap haritası Ana Sayfamıza gidin Kontak E-Mail Adresimiz

Bu site Ankara Dilek balonu satışı  , gökyüzü dilek feneri online satış amacı ile Baki İlbey İşleyen Tarafından yayına verilmiştir. Copyright 2013

(c) Bu site Ankara içerisinde Dilek feneri , dilek balonu satış amacı için Ali İşleyen tarafından yayına verilmiştir.

ANKARA DİLEK BALONU SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ.